نگاه سیاسی و عظمت طلبانه خامنه‌ای به افزایش جمعیت ایران

علی خامنه ایی که تصور میکند که اگر جمعیت فعلی ایران از 75 ملیون به 150 ملیون برسد،اقتدار سیاسی و قبولیت ولی امری ایشان نزد مسلمینdemographie_at_Iran_344_x_257
هم افزایش خواهد یافت، او و دستگاه امنیتی و نظامی حاکمیت ایران تصور میکنند که بزرگی یک کشور در رشد جمعیت ان است و محاسبات سیاسی را در منطقه و جهان به نفع او و حکومت ایران تغییر ایجابی خواهد داد.

اما بیت علی خامنه ایی و فرماندهان سپاه به مسائل معیشتی و بخصوص ایجاد شغل و بهداشت و مهمتر از همه حق شهروندی مردمان ایران  با بی توجعی عمدی از ان میگذرند، زیرا چنانکه امروز شاهد ان هستیم، زندگی و اسایش امنیتی یک انسان برای او و جناح او در ایران اهمیتی ندارد، مهم این است که با افزایش جمعیت در ایران امتیاز سیاسی از جهان گرفت و خود را رهبر یک کشور 150 ملیونی به دروغ جا زد.

در حالی که به گفته خود مسئولین کشور بیش از 70% نفوذ و جمعیت ایران را جوانان از 14 سال تا 35 سال تشکیل میدهند، او از کمبود جوان در ایران سخن میگوید، البته همان جوانی که نه شغل دارد و ازادی، پس چرا او بر افزایش جمعیت پا میفشارد؟؟ در پشت این ترفند همان بزگنمایی برای خود و حکومت او است، که او در ایران بوجود اورده و حاصل ان امروز یک زندانی است که از حداقل 75 ملیون نفر جمعیت ان بیش از 60 ملیون انسان ان به شکل های مختلف در محاصره سیستم زور و تمامیت خوانانه رژیم ایران در زندان هستند، و در این خصوص مناطق و اقالیم ملیتهای ایران در صف مقدم این زندان قرار دارند.

به گزارش حرفهای خامنه ایی در مورد افزایش جمعیت و دلایل او توجه فرمائید.

رهبر جمهوری اسلامی ایران در آخرین دیدار مسئولان دستگاه‌های مختلف کشور نسبت به کاهش جمعیت جوان کشور هشدار داد. عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز به دنبال این هشدار اقدام به جمع آوری امضا برای حذف لایحۀ تنظیم خانواده شدند.

خامنه‌ای در جمع مدیران دستگاه‌های مختلف کشور سخن گفت که از سال ۱۳۷۱ باید سیاست کنترل جمعیت تغییر می‌کرد و عدم این تغییر اشتباه بوده است.

به گفتۀ رهبر جمهوری اسلامی ایران کار‌شناسان معتقدند در صورتی که نرخ زاد و ولد در ایران به همین صورت ادامه یابد جمعیت جوان ایران در آیندۀ نه چندان دوری جمعیتی پیر خواهد بود.

او گفت: «اگر چنانچه با همین وضع پیش برویم، تا چند سال دیگر نسل جوان ما کم خواهد شد – که امروز قاعده‌ى جمعیتى ما جوان است – و بتدریج دچار پیرى خواهیم شد؛ بعد از گذشت چند سال، جمعیت کشور هم کاهش پیدا خواهد کرد؛ چون پیرى جمعیت با کاهش زاد و ولد همراه است. یک زمانى را مشخص کردند و به من نشان دادند، که در آن زمان، ما از جمعیت فعلی‌مان کمتر جمعیت خواهیم داشت. این‌ها چیزهاى خطرناکى است؛ این‌ها را بایستى مسئولین کشور بجد نگاه کنند و دنبال کنند.»

خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنان خود به سیاست‌ها کنترل جمعیت نزد آیت الله خمینی اشاره کرد و گفت: «رقم صد و پنجاه میلیون و دویست میلیون را اول امام گفتند – و درست هم هست – ما باید به آن رقم‌ها برسیم.»

 

Advertisements
این نوشته در Uncategorized ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s